Kurzy/Novinky

12.11.2018

Kundalini jóga podle Yogi Bhajana, sobotní prodloužená lekce.

Sat nám přátele, dovolte mi pozvat vás na společné setkání s kundalini jógou. Na začátku í bude trocha teorie o historii a účincích kundalini jógy, pak bude následovat 90 minutová lekce jógy. Druhou část setkání věnujeme seznámení s Mantrami kundalini jógy, které jsou opravdu jiné, než jste měli pravděpodobně dosud možnost poznat. Dozvíte se, jak mantry pracují s naší myslí, proč jejich recitování či zpěv funguje, čeho zpěvem či recitaci docílíme a jak dosáhnout co nejvyššího účinku. A pak budeme společně zpívat a meditovat za zvuku Manter kundalini jógy.

Kdy: sobota 1. 12. 2018

Čas: 14:00 - 17:30

Místo: Dittrichova 3, Praha 2, studiu Universe

Cena: 490,-Kč

Kontakt: Naďa Glacová, 601 338 148.

 

 

23.09.2018

Kundalini jóga - Pravidelné středeční polední lekce, od listopadu i v pátek odpoledne, čas bude upřesněn, středa od 18 hodin v Základní škole Trávníčkova, 300 m od metra Luka

Každá středa 12:00 – 13:30

Před každou lekcí je potřeba nejpozději v úterý poslat sms na tel.: 601 338 148

Adresa: Dittrichova 3, studio Universe, Palackého náměstí

Cena  90 minut/230 kč,-

Permanentka 10 lekcí/1990,-kč

Individuální lekce na stejné adrese:

90 minut/1000,- kč

02.10.2017

Milí klienti,

nově terapie tibetskými mísami doplňuji působením deštných sloupů. Tento nádherný nástroj během chvíle ztiší vaši mysl, uvede do meditačního stavu, ve kterém může začít sebeléčení. Jen když je mysl klidná, jsme sami sebou.

Nástroj se vyrábí ručně, jeho tělo je vyrobeno z rezonančního bambusu se specifickými rezonančními vlastnostmi. Obsahuje tisíce bambusových, laděných jehliček..

Deštný harmonizační zvukový šum, neboli zvuk dešťových kapek, nás uvádí do hlubokých relaxačních, vibračních hladin alfa, théta a delta ( vyšší stavy vědomí ). Vibrační hladiny jsou pro mozek vysoce uvolňující. Tento stav kdy ustává proud, neboli tok myšlenek nás dostává do hlubokého stavu klidu.

Několik minut trvající šumění Deštných sloupů uvolňuje mysl natolik, že se ve vnitřním uchu převádějí zvukové vlny na elektrickou energii, která dobíjí buňky mozku.

Přichází stav plného uvolnění. V lidském organismu probíhá spousta blahodárných procesů, díky kterým je obohacen mozek i celé lidské tělo. Uvolněním vnitřního stresu dochází k celkové regeneraci a harmonizaci.


Mozek je uveden do stavu klidu, tzv. "hladiny alfa", při kterém můžeme pocítit příjemný tok energie.
Šumění Deštného sloupu zklidňuje mysl, a tím se tok myšlenek zpomaluje. V tomto případě dochází k uvolnění celého těla a současně dochází k přechodu do stavu hluboké relaxace.

Užívejte každého dne

 
02.10.2017

02.10.2017

Když přijmeme změnu a učíme se z ní, změna už nikdy nebude náš nepřítel. Stává se naším učitelem.

Krásné dny

02.10.2017

Milí klienti,

protože sama mám nesmírně ráda léčivé zvuky a  působení tibetských mís, nabízím nově samostatnou terapii zaměřenou na harmonizační působení na tělo, mysl i ducha. Rozvibrované mísy přikládám na vaše tělo i podél něj. Kdo vyzkoušel ví, jak silným nástrojem mísy jsou. Zároveň podporuji vaši energetickou rovnováhu skrze působení a přikládání rukou na tělo.

Jste vítáni.

05.11.2016

Nově v nabídce Manuální lymfodrenáže, přijďte vyzkoušet.

24.05.2016

Přátelé,

na internetové televizi Cesty k sobě můžete shlédnout nové video  na téma Awakening cesta k vědomému početí, rodičovství, ženství, vztahům a životu...

http://cestyksobe.cz/awakening-cesta-k-vedomemu-poceti-rodicovstvi-zenstvi-vztahum-a-zivotu/11226

 

Jsou tam i dvě předchozí videa.

 

Informace

 

 

S klienty pracuji s respektem a úctou, vážím si toho, že chtějí na sobě pracovat, hledají svoji cestu a vybrali si právě mě.

 

Pokud klient chce sdělit více o důvodu své návštěvy, má na to u mě  dostatek času, většinou se tak děje. Pokud ne, pracuji i bez tohoto sdělení, během terapie se ukáže co je potřeba a jsem vedena tam, kde je prospěšné působit. Pracuji  metodami, které jsou v mé nabídce, často je vzájemně kombinuji, tak jak vnímám, že budou nejvíce prospěšné a účinné. Používám i své další znalosti a dovednosti, které jsem během let získala. Pokud má klient zájem doporučuji také léčbu různými bylinnými přípravky, jógové cviky a dýchání, plus další prospěšná doporučení.

 

 Vše se děje ku prospěchu klienta s respektem k jeho osobní cestě.

 

Chceme -li uzdravit své vztahy, je potřeba uzdravit si nejdřív vztah sám se sebou. Jakmile se to začne dít, zlepšují se nám rapidně i vztahy s ostatními. Nelze chtít změnit, napravit druhého, ale je potřeba začít u sebe. Celý náš život je jeden velký  vztah, nejdříve s matkou, otcem, sourozenci, učitelkou ve škole, je to i náš vztah k věcem, penězům, zdraví. Pokud uzdravujeme sebe, odrazí se to ve všech oblastech našeho života.

 

Mám velkou radost, že se s vámi mohu podělit o to, že jsem se stala garantovaným terapeutem terapie Awakening. Školu jsme úspěšně zakončili, nicméně, témat je mnoho, systém se stále vyvíjí, proto je stále co se učit...

 

Zdraví a kvalitu našeho života ovlivňují programy, které si vytváříme během  prenatálního vývoje v lůně matky a následně dále během života.  Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu celého našeho bytí. Ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, radost ze života apod. Tyto programy jsou spojeny s naší neurobiologii a se stavem našich buněk. Pokud  se otevřou, tak se  postupně rozvolňují a tím se   zároveň mění i nastavění naší buněčné struktury. Proto je možné řešit i potíže, které jsou uložené velmi hluboko a jsou starého data. Velmi důležitý je záměr, který na začátku  vašich ošetření vkládám já, nebo sami klienti.

 

Denně ošetřím většinou 2 klienty, čímž je zajištěn  maximální ohled na kvalitu ošetření.

 

 

Čím se cítím být:

 

jsem průvodkyní na naší společné cestě za pochopením dokonalosti propojení mysli, těla a duše. Doprovázím vás na cestě za vaším osobním růstem, zdravím, psychickou a tělesnou pohodou.Nabízím nástroje, které pomáhají rozpomenout se na to, kým opravdu jsme. Každý z vás, kdo mi navštíví přináší vždy i nějaké poselství pro mě, je to tedy vzájemné obohacení, za něž jsem nesmírně vděčná.

 

Co nejsem:

 

nejsem léčitelka, neslibuji zázraky a uzdravení na počkání. Většina potíží, se kterými se setkáváme se tvořila postupně a delší dobu, proto je potřeba být trpělivý, pokorný, sebenaslouchající..  Na cestě k sobě vám pomohu postupně odkrývat všechny vrstvy, které vám brání prožívat život s radostí, láskou, pokorou na plno a ve zdraví.

 

  • Pracuji jen s metodami,které jsou bezpečné a mám oprávnění je poskytovat

  • Každé ošetření je jiné, pracujeme s tím, na co nazrál čas a na co je klient připraven

  • Na setkání  si vyhraďte dostatek času, po něm je vhodné strávit zbytek dne bez shonu

  • Prosím, berte na vědomí, že u žádné nabízené procedury se nejedná o služby s erotickým podtextem

  • Dárkové poukazy jsou u mne na vyžádání k dispozici

 

 

© copyright nada-metamorfa.cz
2012
webdesign: www.kn-webdesign.cz