Kurzy/Novinky

05.11.2016

Nově v nabídce Manuální lymfodrenáže, přijďte vyzkoušet.

07.06.2016

Milí klienti,

protože sama mám nesmírně ráda léčivé zvuky a  působení tibetských mís, nabízím nově samostatnou terapii zaměřenou na harmonizační působení na tělo, mysl i ducha. Rozvibrované mísy přikládám na vaše tělo i podél něj. Kdo vyzkoušel ví, jak silným nástrojem mísy jsou. Zároveň podporuji vaši energetickou rovnováhu skrze působení a přikládání rukou na tělo.

Jste vítáni.

 

 

24.05.2016

Přátelé,

na internetové televizi Cesty k sobě můžete shlédnout nové video  na téma Awakening cesta k vědomému početí, rodičovství, ženství, vztahům a životu...

http://cestyksobe.cz/awakening-cesta-k-vedomemu-poceti-rodicovstvi-zenstvi-vztahum-a-zivotu/11226

 

Jsou tam i dvě předchozí videa.

 

Informace

 

 

S klienty pracuji s respektem a úctou, vážím si toho, že chtějí na sobě pracovat, hledají svoji cestu a vybrali si právě mě.

 

Pokud klient chce sdělit více o důvodu své návštěvy, má na to u mě  dostatek času, většinou se tak děje. Pokud ne, pracuji i bez tohoto sdělení, během terapie se ukáže co je potřeba a jsem vedena tam, kde je prospěšné působit. Pracuji  metodami, které jsou v mé nabídce, často je vzájemně kombinuji, tak jak vnímám, že budou nejvíce prospěšné a účinné. Používám i své další znalosti a dovednosti, které jsem během let získala. Pokud má klient zájem doporučuji také léčbu různými bylinnými přípravky, jógové cviky a dýchání, plus další prospěšná doporučení.

 

 Vše se děje ku prospěchu klienta s respektem k jeho osobní cestě.

 

Chceme -li uzdravit své vztahy, je potřeba uzdravit si nejdřív vztah sám se sebou. Jakmile se to začne dít, zlepšují se nám rapidně i vztahy s ostatními. Nelze chtít změnit, napravit druhého, ale je potřeba začít u sebe. Celý náš život je jeden velký  vztah, nejdříve s matkou, otcem, sourozenci, učitelkou ve škole, je to i náš vztah k věcem, penězům, zdraví. Pokud uzdravujeme sebe, odrazí se to ve všech oblastech našeho života.

 

Mám velkou radost, že se s vámi mohu podělit o to, že jsem se stala garantovaným terapeutem terapie Awakening. Školu jsme úspěšně zakončili, nicméně, témat je mnoho, systém se stále vyvíjí, proto je stále co se učit...

 

Zdraví a kvalitu našeho života ovlivňují programy, které si vytváříme během  prenatálního vývoje v lůně matky a následně dále během života.  Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu celého našeho bytí. Ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, radost ze života apod. Tyto programy jsou spojeny s naší neurobiologii a se stavem našich buněk. Pokud  se otevřou, tak se  postupně rozvolňují a tím se   zároveň mění i nastavění naší buněčné struktury. Proto je možné řešit i potíže, které jsou uložené velmi hluboko a jsou starého data. Velmi důležitý je záměr, který na začátku  vašich ošetření vkládám já, nebo sami klienti.

 

Denně ošetřím většinou 2 klienty, čímž je zajištěn  maximální ohled na kvalitu ošetření.

 

 

Čím se cítím být:

 

jsem průvodkyní na naší společné cestě za pochopením dokonalosti propojení mysli, těla a duše. Doprovázím vás na cestě za vaším osobním růstem, zdravím, psychickou a tělesnou pohodou.Nabízím nástroje, které pomáhají rozpomenout se na to, kým opravdu jsme. Každý z vás, kdo mi navštíví přináší vždy i nějaké poselství pro mě, je to tedy vzájemné obohacení, za něž jsem nesmírně vděčná.

 

Co nejsem:

 

nejsem léčitelka, neslibuji zázraky a uzdravení na počkání. Většina potíží, se kterými se setkáváme se tvořila postupně a delší dobu, proto je potřeba být trpělivý, pokorný, sebenaslouchající..  Na cestě k sobě vám pomohu postupně odkrývat všechny vrstvy, které vám brání prožívat život s radostí, láskou, pokorou na plno a ve zdraví.

 

  • Pracuji jen s metodami,které jsou bezpečné a mám oprávnění je poskytovat

  • Každé ošetření je jiné, pracujeme s tím, na co nazrál čas a na co je klient připraven

  • Na setkání  si vyhraďte dostatek času, po něm je vhodné strávit zbytek dne bez shonu

  • Prosím, berte na vědomí, že u žádné nabízené procedury se nejedná o služby s erotickým podtextem

  • Dárkové poukazy jsou u mne na vyžádání k dispozici

 

 

© copyright nada-metamorfa.cz
2012
webdesign: www.kn-webdesign.cz