Awakening - Probuzení

photo  
  • Awakening – je prožitek, který je dobré zažít osobně, protože slovy ho lze popsat nesnadno. Je především metodou, která nás vede k nám samým, přináší převážně duchovním aspekty do našeho života, díky kterým se probouzí celá naše bytost v plnosti a hojnosti. Do terapie vkládám Záměr, aktivuji kundaliní energii, žádáme si o přítomnost Božství. Díky tomu všemu pak pracuje awakening na mnoha úrovních.
  • Awakening je silná duchovní terapie, kdy skrze práci na těle, převážně v okolí páteře a obratlů dochází na fyzické úrovni mimo jiné k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů, stimulaci lymfatickém systému. Pracuje se také s meridiány a marmovými body. Terapie zároveň přináší zklidnění nervové soustavy, výživu plotének a uvolnění celé páteře s klouby. Klient se může rozhodnout i pro podporu bylinnými prostředky, využíváme jógy, pranajámy, ajurvédy. Hlavní oblast, které je věnována pozornost jsou záda, ale pracuje se s celým tělem.
  • Probuzená kundaliní energie stoupá páteřním kanálem, naráží na karmické uzlíky, které jsou podél páteře, čímž z těchto míst uvolňuje nastřádané karmické zátěže. Tím jak energie prochází skrze naše energetická centra – čakry pomáhá je harmonizovat, uvolňovat a následně tak umožňuje odžít nastřádané bloky (programy), které nám již neprospívají. Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu našeho života, ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, spokojenost a naplnění v životě.
  • Pokud se program díky awakeningu otevře a prožije, mění se následně i nastavení naší buněčné struktury a tyto vzorce se nám již v životě neobjevují. Proto je možné řešit i potíže, které jsou uložené velmi hluboko.
  • Probuzení kundaliní má celkově očistný vliv na tělo a mysl, tato energie pomáhá v přijetí, prožití a transformaci.
  • Cílem je dát lidem možnost objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější awakening díky všemu co v něm působí, narovnává naše vztahy. Celý náš život je vztah, ať je to vztah k rodičům, dětem, sobě, okolí, penězům, práci.
  • Záměrem awakeningu je Uzdravení, Probuzení a Transformace.
  • Vkládáním Záměru, mantry a dikši aktivujeme zároveň vědomí v čakrách.
  • Awakening - Probuzení, není jen o probuzení naší kundaliní energie (vnitřní síly), nebo jen o probuzení našeho těla, ale je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se se zákonitostmi naší planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda.
  • Délka ošetření, 60, 90, 120 minut

© copyright nada-metamorfa.cz
2012
webdesign: www.kn-webdesign.cz